SolidCi.com HP & Dell Çözüm ortaklıkları ile, Müşterilerimize en uygun iş istasyonunu, en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz. Bu kapsamlı portföy ve teknik bilgi birikimimiz sayesinde doğru ürün, hizmet ve çözümleri müşterilerimizin özel ihtiyaçlarıyla birebir eşleştirme şansı buluyoruz.

Neden İş İstasyonu?

Mükemmel Performans; İş istasyonları diğer pc sistemlerine göre daha performanslı ve uyumlu çalışacak bileşenlerden seçilerek oluşturulur. bu sayede şirketinizde kullandığınız diğer bilgisayar sistemleri ile iş istasyonları arasındaki farkı göreceksiniz.


Hata Koruması; Bilgisayar sistemlerinde karşılaşılan kapanma,yeniden başlama,kitlenme gibi sorunların %80’inin üzerinde sorun kullanılan bellek mimarisi ve yapısından meydana gelmektedir. iş istasyonları içerisinde ECC hataya karşı koruma teknolojisi sayesinde işlemlerinizi hata meydana geldiğinde devam eder ve kesintisizlik sağlanır.


Profesyonel Tasarım; CAD, CAM uygulamalarında kullanılan Solidworks,SolidCAM, Cimatron, Nc Brain, Catia, Pro Engineer, Inventor, MoldFlow v.b gibi yazılımların üreticileri tarafından test edilmiş ve güvenle çalışabilmeniz için belirli sertifikasyonları sağlanmıştır.