www.isyazilim.com
 


SolidCAM for SolidWorks
 » Tasarım
 » Doğrulama
 » Veri Yönetimi
 » Dökümantasyon
 » İletişim-Paylaşım
 » Ürün Karşılaştırma
 » 2.5 Eksen Frezeleme
 » 3 Eksen Frezeleme
 » 3+2 Pozisyonlamalı İşleme
 » 5 Eksen Sürekli İşleme
 » HSM
 » Tel Erezyon
 » Torna ve C Eksen Torna
 » SolidCAM Özellikler
Cimatron
Nc Brain
3DQuickTools

SolidCAM, SolidWorks içerisinde komple, ‘sınıfının en iyisi’  verimli CNC-Programlama ortamıdır.

 

SolidCAM, SolidWorks tasarım ortamı ile benzersiz tek-pencere integrasyonu ve tam uyumluluk sağlar.


"Hiçbir zaman SolidWorks penceresini terk etmek zorunda değilsiniz."

SolidCAM in SolidWorks içerisindeki tek-pencere integrasyonu sayesinde, tüm işleme operasyonları parametrik SolidWorks montaj ortamından ayrılmadan tanımlanabilir, hesaplanabilir ve doğrulanabilir. İşleme için tanımlanan tüm 2B ve 3B geometriler SolidWorks tasarım modeli ile tam parametrik olarak bağlantılıdır. Eğer SolidWorks modelinde herhangi bir değişiklik yapar iseniz, tüm CAM operasyonlarınız otomatik olarak güncellenecektir. Tek bir CAM parçasında, birçok SolidWorks konfigürasyonu tanımlanabilir. İmalatın her bir aşamasında iş parçasının durumu için farklı konfigürasyonlar tanımlamak mümkündür. Tam parametriklik sayesinde imalatta oluşabilecek hatalar ortadan kalkmış olur, imalata girecek parçalarda herhangi bir güncelleme yapıldığında, CAM parçası otomatik olarak güncellendiğinden, revizyonlar sonrası oluşabilecek imalat hataları en aza inecektir.

Yirmi yıldan uzun bir süredir, tüm dünyadaki binlerce müşteri SolidCAM tarafından üretilen imalat teknolojisine ve performansına güvendi. SolidCAMin en çok öne çıkan özellikleri, güçlü CAM kabiliyetlerinin kullanım kolaylığı ile birleşmesi ve tezgaha gönderilmeye hazır halde g-kodları için özelleştirilmiş post prosesörleridir. SolidCAM mekanik imalat, elektronik, tıbbi malzeme imalatı, makina tasarımı, otomotiv, havacılık sektörlerinde ve kalıp imalatında yoğun olarak kullanılmaktadır.

Tasarımdan imalata geçişin hızlı ve kolay yolu...

SolidWorks Joystick Modeli

SolidWorks ile Kalıp Tasarımı

SolidCAM ile Kaba İşleme

SolidCAM ile Doğrusal Finiş

 

SolidCAM ve SolidWorks


Az ile yetinmeyin…En iyisini seçin…

SolidWorks  SolidCAM tasarım ve imalat için en iyi ikilidir.

SolidWorks altın ortağı olarak, SolidCAM gerçek CAD-CAM integrasyonunu ve uyumluluğunu sunar. CAM parçanızı SolidWorks parça ve montaj ortamında programlayabilirsiniz. SolidCAM SolidWorksün tüm konfigürasyon özelliklerini destekler, bu da sizin aynı parçanın farklı imalat aşamaları için farklı hedef ve stok modeller tanımlayabilmenizi ve imalat sürecini tam kontrol altında tutmanızı sağlar.

SolidWorks ile yapılan anlaşma sayesinde SolidWorks SolidCAM için özel bir fiyat seçeneğimiz bulunmaktadır.