www.isyazilim.com
 


SolidCAM for SolidWorks
 » Tasarım
 » Doğrulama
 » Veri Yönetimi
 » Dökümantasyon
 » İletişim-Paylaşım
 » Ürün Karşılaştırma
 » 2.5 Eksen Frezeleme
 » 3 Eksen Frezeleme
 » 3+2 Pozisyonlamalı İşleme
 » 5 Eksen Sürekli İşleme
 » HSM
 » Tel Erezyon
 » Torna ve C Eksen Torna
 » SolidCAM Özellikler
Cimatron
Nc Brain
3DQuickTools

Solidworks Explorer

· Solidworks ve Autocad dosyalarını görüntüleme

· Solidworks part dosyalarının hangi montajlarda kullanıldığını bulma

· Solidworks dosyalarını indeksleme

· Montaj dosyalarını etkilemeyecek şekilde part dosyalarının ismini değiştirme ya da konumunu değiştirme

 

 

 

PDMWorks Çalışma Grubu Yönetimi

· Dosyalara güvenli erişim

· Tasarımlarda tekrar kullanımları kolaylaştırma

· Otomatik revizyon takibi

· Tasarım ekibi için ortak çalışma alanı

· Proje paylaşımı

 

  

PDMWorks Enterprise

İş Dağılımı

Hataları önleme

Her an en güncel dataya ulaşabilme

Performans arttırma

Otomatik onay süreci

İş akış süreci tarifi

İletişim arttırma

MRP/ERP Uyumluluğu

Malzeme listesi senkronizasyonu

MRP/ERP entegrasyonu

 

 

 

SolidWorks PDM Enterprise Bazı Özellikleri
 

 


Güvenli Erişim: Tasarım verilerinizi sunucu üzerinde güvenli bir şekilde saklayabilir, gelişmiş kullanıcı ayarları sayesinde istediğiniz gibi erişimi sınırlayabilir ve ağ veya internet üzerinden erişime açabilirsiniz. Dilerseniz firma içinde ki kullanıcılar dışında tedarikçiler ve bayileriniz de sisteme internet üzerinden erişerek en güncel ve onaylanmış resimlere ulaşabilir ve bunlara uygun sipariş verebilir ya da üretim yapabilirler.


Revizyon Takibi: Tasarım ekibinin mevcut bir çizimin üzerine kaydetmesine engel olur, satın alma ve imalat bölümleri de her zaman en güncel reçetelere erişebilir. Bu sayede her zaman doğru parçalarla ve doğru revizyonlarla üretim yaparsınız.

Gelişmiş Önizleme: SolidWorks, AutoCAD®, Inventor®, Solid Edge®, PDF, Microsoft® Office ve resim(jpeg, tiff, bmp, png, vb.), animasyon(gif, flash vb.), video(mpeg, avi vb.) dosyaları dâhil 250’nin üzerinde dosya tipini PDM içerisinden başka hiç bir yazılıma gerek olmadan görüntüleyebilir ve bastırabilirsiniz.

Tasarım Verilerini Bulun ve Yeniden Kullanın: Dokümanlarınızı, ismine göre, içinde ki herhangi bir veriye göre, iş akışı durumuna göre ya da herhangi bir parametreye göre kolayca aratabilir ve gerekirse tekrar kullanabilirsiniz. Sık kullandığınız aramaları saklayabilir ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz

Gelişmiş Özelleştirme Seçenekleri: SolidWorks Enterprise PDM’i kendi düzeninize uydurmak ve etkili bir şekilde kullanmak için gereken tüm özelleştirme seçeneklerine sahiptir.


Genişlemeye Müsait: Firmanız büyüse de PDM sisteminizle aynı hızla ve güvenle çalışabilirsiniz.


Dağınık Tasarım Takımları: Birden fazla yerde tasarım yapıyorsanız ya da tasarım verilerine ihtiyaç duyuyorsanız SolidWorks Enterprise PDM resimlerinize ve dokümanlarınıza, replikasyon yeteneği ile her grubun erişmesini sağlar.

Uzaktan Erişim: Yöneticiler, satıcılar ve pazarlamacılar internet olan herhangi bir yerden tasarım verilerine, reçetelere ve 3D modellere erişebilir.

Otomatik Onay Süreci : Karar veren kişilerin iş akışı sayesinde tasarım sürecine dahil olmaları üretkenlik, kalite ve güvenilirliği arttırır. SolidWorks Enterprise PDM her tür iş akışını, ERP/MRP’ye veri aktarmayı destekler. Bunlarla beraber dahili mesaj sistemi ve elektronik imza desteği sayesinde bölümler arası iletişim artar.

Değişiklik Takibi: Yapılan her işlem PDM sayesinde takip edilebilir. Böylece oluşabilecek hataların takibi kolaylaşır. Aynı zamanda neyi ne zaman ve niçin yaptığınızı da her zaman kolayca görebilirsiniz