www.isyazilim.com
 


SolidCAM for SolidWorks
Cimatron
 » Plastik Kalıp Tasarımı
 » Sac Kalıp Tasarımı
 » Elektrod Tasarımı
 » NC İmalat (Cam)
 » Tersine Mühendislik
 » Ayakkabı Modulü
Nc Brain
3DQuickTools

Ürün Özellikleri

Prograsive (adımlı) kalıp modülüyle Cimatron pazarda büyük bir fark yaratmaktadır. Tamamıyla güvenilir açılım hesabı ve esnek yüzey komutlarıyla size esnek ve hızlı tasarım imkanı sunar. Ayrıca malzeme kalınlığında risk içeren bölgeler kırışma ve kalınlık analizleri kullanılarak imalat öncesi tayin edilebilir araya ek adım koyabilirsiniz.

Kütüphanenizdeki standart katalog parçalarını ve kullanıcı tanımlı mekanizmaları kullanan (örn., zımbalar, pistonlar) kalıp temel montajının otomatik tasarımı ile çalışma günlerinden kazanın.

Faydaları

Dışarıdan gelen dosyalar ile çalışabilme
Entegre çözüm(Cad-Cam-Die Dizayn)
Karmaşık işlerde hızlı kolay ve esnek
Entegre sonlu elemanlar Analizi
Artık malzeme analizi ile düşük maliyet hesabı
Güçlü acınım teknolojisi ile daha doğru sonuçlar
Sac malzeme kütüphanesi desteği
kalıp setive standart elemanlar kütüphanesi(zımba,yay,civata v.b)
Otomatik ve manuel kullanıcı konturolü
Güçlü 2D/3D modelleme ile max.hassasiyet ve kalite
Kolay öğrenim ve kullanım

Avantajları

Cimatron Sac-prograsif(adımlı) modülü ile ister kendi çizimleriniz isterse müşterilerinizden gelen çizimleri çok rahat bir şekilde açabilir,sac parçalarınızın otomatik olarak tamamını yada bölgesel acınımları yapabilir, geri esneme ve deformasyon analizleri ile doğruluğunu hesaplayabilirsiniz.Cimatron Die Dizayn modülünde tüm Cad komutlarını(katı ve Yüzey modelleme)kullanabilirsiniz.Otomatik yada manuel dizilimi(nesting) yapabilir fire miktarını hesaplayız maksimum verimi elde edebilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.Cimatron Die dizayn modülü içinde sac parçaların acınımını, dizilimini yaptıktan sonra şerit tasarımlarınızı oluşturur ve daha sonra kütüphaneden kalıp setlerinizi ve standart kalıp elemanlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde çağırıp komple Sac-Proğrasif kalıbını tamamlayabilirsiniz.Başka bir programa geçmeden yine Cimatron içinde yapmış olduğunuz tarımları Tel Erezyon ve freze kesimlerini tamamlayıp imalata yollayabilirsiniz.